CNC Tech
型号:
800-12-32D-BL-0002F-1
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CORD 12AWG IEC320C20 - 320C19 2'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.8725
$12.8725
10
$11.4133
$114.133
25
$10.9744
$274.36
50
$10.53531
$526.7655
100
$9.950015
$995.0015
250
$9.072082
$2268.0205
500
$8.486768
$4243.384
1000
$7.784424
$7784.424
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | IEC 320-C20 |
| Voltage Rating | 250V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| 2nd Connector | IEC 320-C19 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12 AWG |
| Series | - |
| Length | 2.00' (609.6mm) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Mfr | CNC Tech |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Cord Type | SJT |
| Base Product Number | 800-12 |
| Number of Conductors | 3 |