CNC Tech
型号:
800-1400-2-SJT0-BL-00200-1
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CORD 14AWG 320C14 - C13 6.56'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.7725
$14.7725
10
$13.0967
$130.967
25
$12.59358
$314.8395
50
$12.0897
$604.485
100
$11.41805
$1141.805
250
$10.410556
$2602.639
500
$9.738925
$4869.4625
1000
$8.932945
$8932.945
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | IEC 320-C14 |
| Voltage Rating | 250V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Series | - |
| Length | 6.56' (2.00m) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Mfr | CNC Tech |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Cord Type | SJT |
| Base Product Number | 800-1400 |
| Number of Conductors | 3 |