首页 / 电源、线缆和加长线 / 800-18-1-2-SVT0-BL-00200
minImg
800-18-1-2-SVT0-BL-00200
CNC Tech
型号:
800-18-1-2-SVT0-BL-00200
品牌:
CNC Tech
描述:
CORD 18AWG 5-15P TO C13 6.56'
用户指南
Operating Temperature 105°C
1st Connector NEMA 5-15P
Voltage Rating 125VAC
Color Black
Current Rating (Amps) 10A
2nd Connector IEC 320-C13, Right Angle
Shielding Unshielded
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG