Littelfuse Inc.
型号:
80815000000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE BRD MT 5A 250VAC 250VDC RAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.8805
$5.8805
5
$5.6753
$28.3765
10
$5.472
$54.72
50
$4.25581
$212.7905
100
$3.546445
$354.6445
250
$3.445156
$861.289
500
$2.938521
$1469.2605
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 1.1584 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.026 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cULus |
| Current Rating (Amps) | 5 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A AC, 10kA DC |
| Size / Dimension | 0.350" L x 0.183" W x 0.350" H (8.90mm x 4.65mm x 8.90mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | TE5® 808 |
| Voltage Rating - DC | 250 V |
| Package / Case | Radial, Box |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Cut Tape (CT) |