80D103P035KE2DE3
Vishay Sprague
型号:
80D103P035KE2DE3
描述:
CAP ALUM 10000UF 35V SNAP
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 2.047" (52.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance -10%, +30%
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series 80D
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 10000 µF