Rubycon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6815
$1.6815
10
$1.32335
$13.2335
50
$1.14722
$57.361
100
$0.992845
$99.2845
500
$0.750139
$375.0695
1000
$0.661894
$661.894
2500
$0.617766
$1544.415
5000
$0.595707
$2978.535
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.413" (10.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 80 V |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 60 mA @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 4000 Hrs @ 125°C |
| Ratings | AEC-Q200 |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 35mOhm |
| Series | PZF |
| Type | Hybrid |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.2 A @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 39 µF |
| Package | Bulk |