首页 / 射频屏蔽 / 80X-CBS-2.5X3.0X0.28
minImg
80X-CBS-2.5X3.0X0.28
Leader Tech Inc.
型号:
80X-CBS-2.5X3.0X0.28
描述:
RF SHIELD 2.5" X 3" SMD
用户指南
Series 80-CBS
Length - Overall 3.000" (76.20mm)
Type Cover
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.280" (7.11mm)