Rubycon
型号:
80ZLH330MEFC12.5X25
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3775
$1.3775
10
$1.08775
$10.8775
50
$0.9424
$47.12
100
$0.815575
$81.5575
500
$0.616227
$308.1135
1000
$0.543723
$543.723
2500
$0.50748
$1268.7
5000
$0.489354
$2446.77
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 80 V |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 891 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | ZLH |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 60 mOhms |