首页 / 射频屏蔽 / 81-CBSA-0.5X4.5X0.8
minImg
81-CBSA-0.5X4.5X0.8
Leader Tech Inc.
型号:
81-CBSA-0.5X4.5X0.8
描述:
RF SHIELD 0.5" X 4.5" T/H
用户指南
Series 80-CBS
Length - Overall 4.500" (114.30mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)