810F15RE
ARCOL
型号:
810F15RE
品牌:
ARCOL
描述:
10W 15 OHMS METAL-MITE 1%
用户指南
Operating Temperature -
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 0.783" L x 0.827" W (19.90mm x 21.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 15 Ohms
Series Metal-Mite®89
Power (Watts) 10W