首页 / 射频屏蔽 / 82-CBSA-3.25X3.25X0.8
minImg
82-CBSA-3.25X3.25X0.8
Leader Tech Inc.
型号:
82-CBSA-3.25X3.25X0.8
描述:
RF SHIELD 3.25" X 3.25" T/H
用户指南
Series 80-CBS
Length - Overall 3.250" (82.55mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)