首页 / 弹簧式 / 823-S1-012-30-013191
minImg
823-S1-012-30-013191
Preci-Dip
型号:
823-S1-012-30-013191
品牌:
Preci-Dip
描述:
CONN SPRING PISTON 12POS SMD
用户指南
Number of Rows 2
Contact Finish Thickness 19.7µin (0.50µm)
Contact Finish Gold
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Material Brass Alloy
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series 823
Connector Type Piston
Pitch 0.079" (2.00mm)