首页 / 射频屏蔽 / 83-CBSA-5.0X9.5X1.5
minImg
83-CBSA-5.0X9.5X1.5
Leader Tech Inc.
型号:
83-CBSA-5.0X9.5X1.5
描述:
RF SHIELD 5" X 9.5" THROUGH HOLE
用户指南
Series 80-CBS
Length - Overall 9.500" (241.30mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 5.000" (127.00mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 1.500" (38.10mm)