首页 / 晶体 / 830003074B
minImg
830003074B
Würth Elektronik
型号:
830003074B
描述:
WE-XTAL QUARTZ CRYSTAL 4.0 MHZ;
库存 : 24
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 30pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.435" L x 0.185" W (11.05mm x 4.70mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 130 Ohms
Series HC49/4H
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr Würth Elektronik
Operating Mode Fundamental
Frequency 4 MHz