Würth Elektronik
型号:
830108313809
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7695
$0.7695
10
$0.684
$6.84
50
$0.63935
$31.9675
100
$0.5643
$56.43
500
$0.5035
$251.75
1000
$0.44555
$445.55
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 12pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 500 Ohms |
| Series | WE-XTAL |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 8 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |