Murrplastik Systems, Inc.
型号:
83121054
封装:
-
批次:
-
描述:
CORRUGT COND EW-HY M20/P16 1=50M
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$405.27
$405.27
5
$390.7996
$1953.998
10
$385.00935
$3850.0935
20
$376.324925
$7526.4985
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 160°C |
| Diameter - Inside | 0.657" (16.70mm) |
| Color | Black |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE), Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.815" (20.70mm) |
| Type Attributes | Convoluted, Corrugated |
| Series | - |
| Type | Wire Loom, Protective Hose |
| Length | 164' (50.00m) |
| Environment Protection | - |
| Mfr | Murrplastik Systems, Inc. |
| Abrasion Protection | - |
| Features | - |
| Wall Thickness | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 831210 |
| Heat Protection | Heat Stabilized |