首页 / 断路器 / 8345-C02A-U3M1-DB1A1A-125A
minImg
8345-C02A-U3M1-DB1A1A-125A
E-T-A
型号:
8345-C02A-U3M1-DB1A1A-125A
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRKR MAG-HYDR 125A LEVER
用户指南
Actuator Type Lever
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077, UL489
Current Rating (Amps) 125A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 8345
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 480 V