首页 / 断路器 / 8345-X01A-V3T1-DB1B2B-125A-V
minImg
8345-X01A-V3T1-DB1B2B-125A-V
E-T-A
型号:
8345-X01A-V3T1-DB1B2B-125A-V
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRKR MAG-HYDR 125A 80VDC
用户指南
Actuator Type Lever
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077, UL489
Current Rating (Amps) 125A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 8345
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 480 V