首页 / 射频屏蔽 / 84-CBSA-1.75X5.5X0.8
minImg
84-CBSA-1.75X5.5X0.8
Leader Tech Inc.
型号:
84-CBSA-1.75X5.5X0.8
描述:
RF SHIELD 1.75" X 5.5" T/H
用户指南
Series 80-CBS
Length - Overall 5.500" (139.70mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)