840021AGILF
Renesas Electronics America Inc
型号:
840021AGILF
封装:
8-TSSOP
描述:
IC CLK/FREQ SYNTH 8TSSOP
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratio - Input:Output 1:1
Differential - Input:Output No/No
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-TSSOP
PLL Yes
Series FemtoClock®
Type Clock/Frequency Synthesizer, Clock Generator
Input Crystal
Package / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.465V
Output LVCMOS, LVTTL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Package Tube
Frequency - Max 125MHz
Base Product Number 840021A