840024AGILF
Renesas Electronics America Inc
型号:
840024AGILF
封装:
20-TSSOP
描述:
IC FREQ SYNTH 20TSSOP
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratio - Input:Output 1:4
Differential - Input:Output No/No
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 20-TSSOP
PLL Yes with Bypass
Series FemtoClock®
Type Frequency Synthesizer
Input LVCMOS, LVTTL, Crystal
Package / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.465V
Output LVCMOS, LVTTL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Package Tube
Frequency - Max 125MHz
Base Product Number 840024A