Keystone Electronics
型号:
8424
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF #6-32 ALUM 1-3/4"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.064
$1.064
25
$1.01916
$25.479
100
$0.9975
$99.75
250
$0.9348
$233.7
500
$0.8303
$415.15
1000
$0.588592
$588.592
2500
$0.533416
$1333.54
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 1.750" (44.45mm) 1 3/4" |
| Length - Overall | 2.000" (50.80mm) 2" |
| Plating | Iridite |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #6-32 |