Keystone Electronics
型号:
8432
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF #8-32 ALUM 1-1/8"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.159
$1.159
25
$1.11416
$27.854
100
$1.0925
$109.25
250
$1.01954
$254.885
500
$0.89794
$448.97
1000
$0.640328
$640.328
2500
$0.580298
$1450.745
5000
$0.560291
$2801.455
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 1.125" (28.58mm) 1 1/8" |
| Length - Overall | 1.500" (38.10mm) 1 1/2" |
| Plating | Iridite |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #8-32 |