Keystone Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4085
$0.4085
25
$0.35302
$8.8255
100
$0.345515
$34.5515
250
$0.323494
$80.8735
500
$0.286805
$143.4025
1000
$0.209294
$209.294
2500
$0.190266
$475.665
5000
$0.18393
$919.65
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 1.000" (25.40mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 1.375" (34.93mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Bushing, Grommet Type | Bushing |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | Snap-Mount |
| Package | Bulk |