首页 / 射频屏蔽 / 84NH-CBSA-1.5X1.5X0.8
minImg
84NH-CBSA-1.5X1.5X0.8
Leader Tech Inc.
型号:
84NH-CBSA-1.5X1.5X0.8
描述:
RF SHIELD 1.5" X 1.5" T/H
用户指南
Series 80-CBS
Length - Overall 1.500" (38.10mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)