首页 / 射频屏蔽 / 84NH-CBSA-4.0X5.25X0.8
minImg
84NH-CBSA-4.0X5.25X0.8
Leader Tech Inc.
型号:
84NH-CBSA-4.0X5.25X0.8
描述:
RF SHIELD 4" X 5.25" T/H
用户指南
Series 80-CBS
Length - Overall 5.250" (133.35mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)