Newava Technology Inc.
型号:
85084-F0
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 4.9UH 900MA 230MOHM SM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.088
$18.088
10
$17.4629
$174.629
25
$16.58966
$414.7415
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -45°C ~ 250°C |
| Current - Saturation (Isat) | 1A |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±25% |
| Current Rating (Amps) | 900 mA |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.200" L x 0.200" W (5.08mm x 5.08mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 230mOhm |
| Series | - |
| Inductance | 4.9 µH |
| Type | Thick Film |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Newava Technology Inc. |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ceramic, Ferrite |