Littelfuse Inc.
型号:
85100001009
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.731
$4.731
5
$4.5714
$22.857
10
$4.40895
$44.0895
50
$3.42912
$171.456
100
$2.857505
$285.7505
250
$2.7759
$693.975
500
$2.367666
$1183.833
1000
$2.245202
$2245.202
请发送询价,我们将立即回复。

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Contact Finish | Tin |
| Fuse Type | Cartridge |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia x 0.787" L (5mm x 20mm) |
| Series | 851 |
| For Use With/Related Products | 5mm x 20mm |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |