Keystone Electronics
型号:
8558
封装:
-
批次:
-
描述:
KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" PLAST
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.044
$9.044
25
$7.8679
$196.6975
100
$7.27776
$727.776
250
$6.641716
$1660.429
500
$6.097632
$3048.816
1000
$5.389512
$5389.512
请发送询价,我们将立即回复。

| Shaft Size | 0.125" (3.18mm) |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Product Status | Active |
| Indicator | Arrow on Skirt |
| Series | - |
| Type | Knurled, Straight |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Style | Cylindrical with Skirt |
| Features | - |
| Height | 0.660" (16.76mm) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 0.505" (12.83mm) |