首页 / 射频屏蔽 / 86-CBSA-4.5X4.75X0.8
minImg
86-CBSA-4.5X4.75X0.8
Leader Tech Inc.
型号:
86-CBSA-4.5X4.75X0.8
描述:
RF SHIELD 4.5" X 4.75" T/H
用户指南
Series 80-CBS
Length - Overall 4.750" (120.65mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.500" (114.30mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)