Würth Elektronik
型号:
861021485018
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.0635
$5.0635
50
$4.09735
$204.8675
100
$3.6993
$369.93
250
$3.03905
$759.7625
500
$2.5764
$1288.2
1000
$2.3123
$2312.3
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.102" (28.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 550 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | WCAP-AIG5 |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 841.5 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Capacitance | 68 µF |
| Package | Tray |