Würth Elektronik
型号:
861101485017
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.776
$5.776
50
$5.01315
$250.6575
100
$4.3206
$432.06
250
$3.80285
$950.7125
500
$3.36965
$1684.825
1000
$3.02576
$3025.76
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.906" (23.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.13 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | WCAP-AIL8 |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.5594 A @ 100 kHz |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Capacitance | 150 µF |
| Package | Tray |