Würth Elektronik
型号:
861221486021
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.058
$11.058
50
$10.50605
$525.3025
100
$9.00505
$900.505
250
$7.8793
$1969.825
500
$7.316938
$3658.469
1000
$6.19115
$6191.15
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.535" (39.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.15 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | WCAP-AIE8 |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.967 A @ 100 kHz |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Tray |