TE Connectivity Measurement Specialties
型号:
86530-000
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR LEVEL SWITCH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$22.04
$22.04
10
$20.2806
$202.806
25
$16.75382
$418.8455
50
$14.99024
$749.512
100
$14.10845
$1410.845
250
$13.226698
$3306.6745
500
$12.785822
$6392.911
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage Rating | 250V |
| Output Type | Switch |
| Output Configuration | SPST-NC |
| Mounting Type | Threaded |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | - |
| Type | Liquid |
| Minimum Liquid Specific Gravity | 0.65 |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Material - Housing & Prism | - |
| Package | Box |
| Current | 1 A |