TE Connectivity Measurement Specialties
型号:
86534-000
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR LEVEL SWITCH VERT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.4545
$12.4545
10
$9.8629
$98.629
25
$9.34344
$233.586
100
$8.04593
$804.593
500
$7.526793
$3763.3965
1000
$7.137483
$7137.483
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Voltage Rating | 250V |
| Output Type | Switch |
| Output Configuration | SPST-NC/NO |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | - |
| Type | Liquid |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Material - Housing & Prism | Polypropylene (PP) |
| Package | Box |
| Current | 1 A |