首页 / 射频屏蔽 / 87-CBSA-1.75X4.25X0.8
minImg
87-CBSA-1.75X4.25X0.8
Leader Tech Inc.
型号:
87-CBSA-1.75X4.25X0.8
描述:
RF SHIELD 1.75" X 4.25" T/H
用户指南
Series 80-CBS
Length - Overall 4.250" (107.95mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)