首页 / 射频屏蔽 / 87-CBSA-4.25X4.5X0.8
minImg
87-CBSA-4.25X4.5X0.8
Leader Tech Inc.
型号:
87-CBSA-4.25X4.5X0.8
描述:
RF SHIELD 4.25" X 4.5" T/H
用户指南
Series 80-CBS
Length - Overall 4.500" (114.30mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.250" (107.95mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)