Würth Elektronik
型号:
870055975002
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM POLY 22UF 20% 100V T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.793
$2.793
50
$2.3788
$118.94
100
$2.05105
$205.105
250
$1.8468
$461.7
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 80 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50mOhm |
| Series | WCAP-PTHR |
| Type | Polymer |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.6 A @ 100 kHz |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Capacitance | 22 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |