Würth Elektronik
型号:
870135675003
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.204
$2.204
50
$1.88005
$94.0025
100
$1.6207
$162.07
250
$1.45825
$364.5625
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 200 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 22mOhm |
| Series | WCAP-PTHT |
| Type | Polymer |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 4 A @ 100 kHz |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |