Keystone Electronics
型号:
8710
封装:
-
批次:
-
描述:
SHOULDER SCREW KNOB SLOTTED 6-32
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.356
$2.356
25
$2.0083
$50.2075
100
$1.833595
$183.3595
250
$1.658966
$414.7415
500
$1.527999
$763.9995
1000
$1.309718
$1309.718
请发送询价,我们将立即回复。

| Length - Below Head | 0.623" (15.82mm) |
| Head Diameter | 0.320" (8.13mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Drive Type | Slotted |
| Thread Size | #6-32 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Shoulder Screw |
| Length - Overall | 0.935" (23.75mm) |
| Head Height | 0.313" (7.95mm) 5/16" |
| Plating | - |
| Screw Head Type | Knob |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |