TE Connectivity AMP Connectors
型号:
87133-2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6625
$1.6625
10
$1.5219
$15.219
25
$1.47744
$36.936
50
$1.46224
$73.112
100
$1.357265
$135.7265
250
$1.334788
$333.697
500
$1.214822
$607.411
1000
$1.087342
$1087.342
2500
$1.004853
$2512.1325
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Black |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyester, Glass Filled |
| Series | AMPMODU |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 87133 |