首页 / 射频屏蔽 / 88-CBSA-2.5X6.0X0.8
minImg
88-CBSA-2.5X6.0X0.8
Leader Tech Inc.
型号:
88-CBSA-2.5X6.0X0.8
描述:
RF SHIELD 2.5" X 6" THROUGH HOLE
用户指南
Series 80-CBS
Length - Overall 6.000" (152.40mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)