Keystone Electronics
型号:
8838
封装:
-
批次:
-
描述:
BRD SPT SNAP FIT SCREW MNT 5/8"
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Fit |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Mounting Hole Diameter | 0.234" (5.94mm) |
| Between Board Height | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Length - Overall | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.234" (5.94mm) |
| Features | Stackable |
| Package | Bulk |