首页 / 射频屏蔽 / 89-CBSA-2.5X3.75X0.8
minImg
89-CBSA-2.5X3.75X0.8
Leader Tech Inc.
型号:
89-CBSA-2.5X3.75X0.8
描述:
RF SHIELD 2.5" X 3.75" T/H
用户指南
Series 80-CBS
Length - Overall 3.750" (95.25mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)