Würth Elektronik
型号:
890414027002CS
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
WCAP-FTXH THB X2 FILM CAPACITORS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.2395
$3.2395
10
$2.55075
$25.5075
25
$2.06834
$51.7085
35
$1.730083
$60.552905
70
$1.41455
$99.0185
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 1.197" (30.40mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Size / Dimension | 1.260" L x 0.630" W (32.00mm x 16.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | WCAP-FTXH |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 310V |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Features | - |
| Package | Tray |