Mill-Max Manufacturing Corp.
型号:
8947-0-15-15-10-27-10-0
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PIN RCPT .012-.017 SOLDER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.399
$0.399
10
$0.3401
$3.401
25
$0.29944
$7.486
50
$0.27512
$13.756
100
$0.26429
$26.429
250
$0.237272
$59.318
500
$0.226499
$113.2495
1000
$0.188746
$188.746
2500
$0.172577
$431.4425
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Force | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Tail Type | No Tail |
| Socket Depth | 0.155" (3.94mm) |
| Pin Hole Diameter | 0.028" (0.71mm) |
| Tail Diameter | - |
| Accepts Pin Diameter | 0.012" ~ 0.017" (0.30mm ~ 0.43mm) |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Product Status | Active |
| Series | 8947 |
| Length - Overall | 0.225" (5.72mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.040" (1.02mm) |
| Flange Diameter | 0.045" (1.14mm) |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 8947-0 |
| Accepts Square Pin Size | - |