Amphenol ICC (FCI)
型号:
89947-720LF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT 20POS IDC 28AWG GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.3085
$2.3085
10
$2.00925
$20.0925
25
$1.92394
$48.0985
50
$1.88119
$94.0595
100
$1.79569
$179.569
250
$1.62469
$406.1725
500
$1.49644
$748.22
1000
$1.282662
$1282.662
2500
$1.197152
$2992.88
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Friction Lock |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Series | Minitek® 2.00mm |
| Wire Type | Ribbon Cable |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Features | Feed Through, Polarizing Key |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 89947 |
| Cable Termination | IDC |