8D525W43PN
Souriau-Sunbank by Eaton
型号:
8D525W43PN
描述:
CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
库存 : 74
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Cable Opening -
Backshell Material, Plating -
Insert Material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating -
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Contact Finish Thickness - Mating -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 25-43
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr Souriau-Sunbank by Eaton
Contact Material Copper Alloy
Features Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 175°C