Coto Technology
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.1395
$5.1395
10
$4.8146
$48.146
25
$4.27956
$106.989
50
$4.06543
$203.2715
100
$3.851395
$385.1395
250
$3.423496
$855.874
500
$3.209518
$1604.759
1000
$2.995559
$2995.559
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 200VAC, 200VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 500 mA |
| Coil Current | 10 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 500 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.5 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | - |
| Series | 8L |
| Operate Time | 0.5 ms |
| Mfr | Coto Technology |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Contact Material | - |
| Must Operate Voltage | 3.8 VDC |
| Release Time | 0.5 ms |
| Features | Electrostatic Shield |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 8L01 |