首页 / 振荡器 / 8NE-20.000MDE-T
minImg
8NE-20.000MDE-T
TXC CORPORATION
型号:
8NE-20.000MDE-T
描述:
XTAL OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.032" (0.81mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 8NE
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS (Low EMI)
Base Resonator Crystal
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 20 MHz